Working in Estonia as a Physiotherapist

We are extremely sad about the current situation in Ukraine and the Estonian Physiotherapy Association would like to help all Ukrainian colleagues to find a job or any other assistance you may require.

We have created a special form below for all of you who wish to find a job in Estonia. There you can leave your contacts and CV or/and diploma so potential employers could contact you.

We also encourage you to check out the open jobs already available in our website.

Please note that for working you need to apply for a Temporary Protection from the Estonian Police and Border Guard. They have also created a page with all the necessary information HERE.

For any further questions you can contact us by e-mail info@efl.ee or by filling the contact form below.

Job application form

Admissions Form (#18)

Contact form

  Jobs available

  EmployerAdvertisementMillises valdkonnas tööd pakud?Practice typeMuuLocationLocation of patientAd valid untilPositionSalaryContactE-mailPhoneAdditional information
  Juriidilise isikunaSAKRUM: KEHA JA MEELE TERVISEKESKUSEiRehabilitatsiooniteenuse osutaja, Perearstikeskus, Kodufüsioteraapia teenusepakkuja, ErapraksisVõrumaa31/08/2024FüsioterapeutTöötasule lisandub sõidukompensatsioon nt Tartust Võrru.Angeelika Kreekangeelika.kreek@gmail.com+37259061298Oleme kiiresti arenenud ja arenev erapraksis, kuhu ootame osalise- või täiskoormusega füsioterapeute. Meie patsientide ampluaa on suur ja füsioterapeudina saad tegeleda endale sobiva sihtrühmaga. Samuti on meil sisekoolitused ning uuele füsioterapeudile väljaõpe teatud lahendusmeetodite kasutamiseks. Teeme koostööd perearstide ja eriarstidega. Samuti töötab meie juures ortopeed, käekirurg.
  Juriidilise isikunaAS Lääne-Tallinna KeskhaiglaJahSkeleti-lihassüsteemi füsioteraapia, Laste füsioteraapia, Vaagnapõhja füsioteraapia, Neurofüsioteraapia, Naiste tervise füsioteraapia, Lümfiteraapia, Kardio-respiratoorne füsioteraapiaHaiglaHarjumaa05/08/2024füsioterapeutPjotr Voronõipjotr.voronoi@keskhaigla.ee+3726598004täistööaeg / osaline tööaeg

  statsionaarne / ambulatoorne

  https://www.keskhaigla.ee/kolleegile/pakume-tood/
  Juriidilise isikunaPihlakodu AShttps://efl.ee/wp-content/uploads/fluentform/ff-f4586fd59010e4bc8dfc731d56e0aba9-ff-Fysoterapeut_Tabasalu.jpgEiRehabilitatsiooniteenuse osutajaHarjumaa30/09/2024FüsioterapeutkokkuleppelJaanika Pettipersonalispetsialist@pihlakodu.ee+37254410275
  Juriidilise isikunaTartu Ülikooli KliinikumEiHaiglaTartumaa01/08/2024füsioterapeutKaire Jugarkaire.jugar@kliinikum.eeTartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia-onkoloogia kliiniku radio- ja onkoteraapia osakond ootab 1. septembrist 2024 oma meeskonnaga liituma täistööajaga füsioterapeuti (päevane töö).

  Radio-ja onkoteraapia (statsionaarses) osakonnas ravitakse vähktõvega patsiente. Vähk ja vähiravi raskendavad patsiendi igapäevaelu toimingutega hakkamasaamist ja langetavad elukvaliteeti. Vähiraviga võivad kaasneda patsiendi füüsilise vormi langus, väsimus, luutervise halvenemine, keha koostise muutus, depressioon, ärevus jm. Füsioterapeutilised sekkumised pakuvad vähiteekonna ajal lahendust ja leevendust paljudele sellistele probleemidele.

  Füsioterapeudi peamised ülesanded vähiravi ajal on toetada patsiente vähist ja vähiravist tulenevate probleemidega toimetulekul ning kirjutada välja ja kohandada vähipatsientidele sobivaid treeningprogramme.

  Kandidaadilt eeldame erialast kõrgharidust, soovi panustada ja arendada vähktõvega patsientide taastusravisse, algatusvõimet ja uuendusmeelsust, head pingetaluvust, koostööoskust ja kohusetundlikkust.

  Kandidaadile pakume vaheldusrikast erialast tööd sõbralikus ja arenevas keskkonnas, töökohapõhist väljaõpet ja toetavaid kolleege, erialaseid koolitusi ja lisapuhkust 7 kalendripäeva.
  Juriidilise isikunaJärveotsa PerearstikeskusEiPerearstikeskusHarjumaa31/08/2024FüsioterapeutDiana Ingerainendiana@tohter.eeOtsime oma ühtehoidvasse ja uuendusmeelsesse meeskonda füsioterapeuti, kelle igapäevatööks on ambulatoorse füsioteraapia osutamine nimistu patsientidele. Pakume toetavat meeskonda, paindlikku töögraafikut, konkurentsivõimelist töötasu, spordikompensatsiooni ning ühisüritusi. Huvi korral võta julgelt ühendust!
  Juriidilise isikunaMTÜ PapaverEiRehabilitatsiooniteenuse osutajaHarjumaa31/07/2024FüsioterapeutKärt Koolpersonal@papaver.ee+37256790556TÖÖ SISU

  • Nõustava sisuga füsioterapeudi teenuse osutamine lastele, noortele ja tööealistele (ning nende peredele ja võrgustikule) – sotsiaalse ja tööalase rehabilitatsiooni ning eravastuvõtu raames.

  • Töö dokumenteerimine lähtuvalt Sotsiaalkindlustusameti ja Töötukassa nõuetest ning asutuses kehtivast korrast. Tööd tehakse kliendihaldustarkvara Pugu kasutades.  NÕUDMISED

  • Füsioteraapia kõrgharidus
  • Nõustava sisuga teenuse osutamise oskus
  • Hooliv ja empaatiline suhtumine erivajadusega inimestesse
  • Hea analüüsioskus
  • Hea ajaplaneerimise ja iseseisva töö oskus
  • Hea suhtlemise ja meeskonnatööoskus
  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Hea arvutikasutamise oskus (e-post, dokumendihaldustarkvara, internet)
  Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus
  • Pikaajalised erialased väljaõpped ja koolitused (nt pereteraapia, perelepitus jt)
  • Mitmes keeles nõustamise oskus


  PAKUME

  • Supervisioon, kovisioon, koolitused
  • Juhendamine tööle sisse elamise perioodil
  • Meeskonnasisesed hooajalised üritused
  • Konkurentsivõimeline töötasu
  • Paindlik tööaeg, töö osalise või täiskoormusega (0.5-1.0 koormus)
  • Töö asukoht Kotka 26/1 Tallinn, lisaks osaliselt kodus töötamise võimalus.   
  KANDIDEERIMINE

  • Küsimuste ja edasise huvi korral julgelt meiega kontakteeruda helistades +372 5679 0556 või kirjutades personal@papaver.ee!

  • Kandideerimiseks saata CV, motivatsioonikiri ja kõrgharidust tõendav diplom aadressile personal@papaver.ee.


  • Kandideerimise tähtaeg: 31.07.2024.

  • Värbamisprotsessiga läheme edasi jooksvalt kandideerimisdokumentide laekumiste järjekorras.
  Juriidilise isikunaPõlva Haigla AS rehabilitatsioonikeskusEiRehabilitatsiooniteenuse osutajaPõlvamaa21/07/2024FüsioterapeutAet Olleaet.olle@polvahgl.ee+3725221640
  Juriidilise isikunaAS Rakvere HaiglaJahSkeleti-lihassüsteemi füsioteraapia, Laste füsioteraapiaHaiglaLääne-Virumaa31/08/2024FüsioterapeutKokkuleppelChristi Ojastechristi.ojaste@rh.ee+37259007920Pakume uudses osakonnas nii osa- kui ka täiskoormusega tööd füsioterapeudile, kellel on valmidus töötada nii lastega kui ka täiskasvanutega. Töötingimused on tagatud tulenevalt kehtivast tervishoiu kollektiivlepingust. Ootamas on toetav meeskond ja personaalne kabinet. Igati toetame spetsialisti erialaste pädevuste arendamist ja vajaduspõhist spetsialiseerumist. Tule tutvuma meie töötingimustega ja leiame sobiva kokkuleppe mõlemale poolele 🙂 !
  Juriidilise isikunaAS Sanatoorium TervisEiRehabilitatsiooniteenuse osutajaPärnumaa31/07/2024Füsioterapeut12€/hPavel Afanasjevpavel.afanasjev@spatervis.ee+37253458204Tööle saab asuda kohe. Töökoormuse ja töösuhte vormi osas on võimalikud erinevad variandid.
  Juriidilise isikunaFysiotikkerJahSkeleti-lihassüsteemi füsioteraapia, Spordifüsioteraapia, ManuaalteraapiaErapraksisLääne-Virumaa31/07/2024FüsioterapeutKokkuleppelHanno Tikkerbärhanno@fysiotikker.com+37258134749Fysiotikker ootab enda kollektiiviga liituma motiveeritud ja avatud suhtlemisoskusega füsioterapeuti. Kasuks tuleb varasem töökogemus, sotsiaalmeedia kasutamise oskus, sportlik taust ja/või treenerina töötamise kogemus. Ettevõte pakub tulemuspõhist töötasu ja oma tööaja planeerimise võimalust. Esialgu sobiks töö hästi lisatööna, kuna patsientuuri olemasolu sõltub paljuski füsioterapeudi erialasest kompetentsist.

  FYSIOTIKKER on füsioteraapiateenuseid pakkuv erapraksis Rakveres, kus väärtustame tõenduspõhist ravikäsitlust ja innovaatilist mõtlemist. Tegeleme igas vanuses ja murega patsiendiga, mistõttu ootame oma meeskonda mitmekülgsete teadmiste ja oskustega spetsialisti. Füsioterapeutilist ravi on võimalik pakkuda nii kabinetis kui ka spordialaspetsiifilises keskkonnas, mis loob ainulaadsed tingimused ka tipp- või harrastussportlaste abistamiseks.
  Juriidilise isikunaSA Läänemaa Haiglahttps://efl.ee/wp-content/uploads/fluentform/ff-2e536bbe5dc405b957c097f0de52c181-ff-Kuulutus.pngEiHaiglaLäänemaa31/07/2024FüsioterapeutMarju Lepmetsmarju.lepmets@salmh.ee+3725027832
  Juriidilise isikunaPõlva Haigla ASEiHaiglaPõlvamaa31/07/2024füsioterapeutPärt Prommikpart.prommik@polvahgl.ee+3727999135Arenev Põlva haigla taastusravi osakond võtab tööle täis- või osakoormusega füsioterapeudi. Töö võimalik erinevates Põlva haigla osakondades, nii täiskasvanute kui ka lastega. Tartu-Põlva suunal tööl käimine võimalik ka haigla bussiga.
  Juriidilise isikunaSA Läänemaa Haiglahttps://efl.ee/wp-content/uploads/fluentform/ff-05f119b9030e54a4032d7a85e233c3d7-ff-FT-kuulutus.docxEiHaiglaLäänemaa31/07/2024FüsioterapeutMarju Lepmetsmarju.lepmets@salmh.ee+3725027832

  Job applicants

  NamePhone/MobileEmailBirth DateGenderGraduated SchoolDegreeYear of graduationUpload Your CVComments(optional)Upload Your Diploma
  EFL
  Liitu erafüsioteraapia uudiskirja saajatega: